تبلیغات

 

 

 
آخرین اخبار

 شبکه پژوهش های ایران در راستای توسعه امکانات نرم افزاری خود سامانه هوشمند نرم افزاری  منبع دهی را راه اندازی نمود … بیشتر

 راه اندازی نرم افزار ویراستار در شبکه پژوهش های ایران … بیشتر

0 کالا
 
منوی کاربران
 

ابزار و تکنیک‌های مدیریت دانش

ابزار و تکنیک‌های مدیریت دانش
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
قیمت: 450,000 ریال
دسترسی: موجود
نوع: ویرایش1391
سازنده: اکسیر مدیریت
میانگین رتبه: رتبه داده نشده

 چکیده

دانایی عبارت است از «ذخیره انباشته شده از اطلاعات و مهارت‌ها که از مصرف اطلاعات توسط گیرنده اطلاعات حاصل می شود» به عبارت دیگر دانایی مخلوط سیالی از تجربیات، ارزش‌ها، اطلاعات موجود و نگرش‌های کارشناسی نظام یافته است که چهارچوبی برای ارزشیابی و بهره‌گیری از تجربیات و اطلاعات جدید به دست می‌دهد. دانایی در ذهن فرد به وجود می‌آید و به کار می‌رود .دانایی در سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری نه تنها در مدارک و ذخایر دانایی بلکه در رویه‌های کاری، فرایند سازمانی، اعمال و هنجارها مجسم می‌شود. 
دست یافتن به همه اهداف اسناد بالا دستی کشور و آرمان‌های سند چشم‌انداز جز در مسیر دانایی و مدیریت دانش محقق نمی‌گردد‌. مدیریت دانش هم بدون شناخت ابزارها و تکنیک‌های آن قابل اجرا نمی‌باشد. 
توسعه اقتصادی شاید یکی از اهداف مهم برنامه‌های توسعه‌ای باشد‌. اقتصاد دانایی و اقتصاد دانش مدار یکی از واژه‌های مهم در این حوزه می‌باشد‌. 
پژوهش حاضر یکی از معدود متون مفید و سودمندی می‌باشد که به معرفی تکنیک‌ها و ابزارهای مدیریت دانش می‌پردازد‌. کاربرد این تکنیک‌ها و ابزارها در کلیه سازمان‌های ایران می‌تواند گام به گام به اجرای همه جانبه مدیریت دانش در کلیه ابعاد کمک نماید. 

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تصویر اضافه ای برای این کالا وجود ندارد.