تبلیغات

 

 

 
آخرین اخبار

 شبکه پژوهش های ایران در راستای توسعه امکانات نرم افزاری خود سامانه هوشمند نرم افزاری  منبع دهی را راه اندازی نمود … بیشتر

 راه اندازی نرم افزار ویراستار در شبکه پژوهش های ایران … بیشتر

0 کالا
 
منوی کاربران
 

مورد کاوی مدیریت دانش در شرکت های ساختمانی

مورد کاوی مدیریت دانش در شرکت های ساختمانی
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
قیمت: 2,500,000 ریال
دسترسی: موجود
نوع: ویرایش1391
سازنده: م.مولایی نسب (ارشد مدیریت)
میانگین رتبه: رتبه داده نشده

 ما در عصر دانش زندگي مي کنيم. عبارت “ دانش قدرت است “ جاي خود را در عصر دانايي محوري به “ اشتراک دانش قدرت است “ داده است. هر سازماني، چه کوچک و چه بزرگ تا آنجايي رونق مي يابد که به مأموريتهاي خود دست يابد. هنگامي که يک سازمان تلاش مي کند که به اهداف خود دست يابد، عدم ثبات و تهديدها در محيط، دستيابي به اهداف را به تأخير انداخته يا حتي فرايند آن را تخريب مي سازد. 
بدليل اينکه دانش قدرت است، سرمايه هاي دانش هر سازماني موفقيت اجرايي آن را تعيين مي کند. وظيفه مديريت دانش، مديريت سرمايه هاي دانشي هر سازماني است. مديريت دانش اساسا مفهوم يا انديشه جديدي نيست. دانش موضوعي نيست که امروز به يکباره به وجود آمده باشد. انسان در مسير تاريخ تکاملي خود و تکامل اجتماعي ناشي از آن همواره توليد کننده دانش بوده است و از آن در ايجاد تغيير در جامعه استفاده نموده است. 

سری مورد کاوی های مدیریت داشن به مدیران در راستای انتخاب صحیح عوامل موفقیت و کنترل دقیق عوامل شکست پروژه های مدیریت دانشی کمک می کند .

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تصویر اضافه ای برای این کالا وجود ندارد.