0 کالا
 
منوی کاربران
 

خدمات مقاله ISI

 

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری بوده، یا فردی هستید که نیازمند انتشار مقاله در مجله  های معتبر خارجی می باشد (جهت اخذ پذیرش در مقاطع بالاتر آموزش عالی، یا اخذ اقامت در کشورهای دیگر یا لزوم نشان دادن توانایی و قابلیت فردی و آکادمیک، و غیره)، قطعاً با موانع موجود بر سر راه متقاضیان ثبت و انتشار مقالات در مجلات و مجله  های معتبر بین المللی نظیر مجله  های ISI آشنایی دارید. صرفنظر از موارد عدم کفایت علمی مقالات، اغلب این مشکلات وابسته به عوامل ذیل می باشند:

·         عدم نگارش صحیح مقاله انگلیسی؛

·         عدم ترجمه صحیح مقاله فارسی به انگلیسی؛

·         عدم بکارگیری واژگان معادل مناسب و علمی در نگارش مقاله انگلیسی؛

·         عدم ویراستاری صحیح مقاله انگلیسی؛

·         عدم وجود شفافیت و رسایی در مفهوم عبارات به کار برده شده؛ و

·         ارسال به مجله  های نامناسب، و غیره.

از جمله دیگر موانع بر سر راه اخذ پذیرش یا Acceptance مقالات انگلیسی در مجلات معتبر خارجی، مشکل در پرداخت مبلغ حق درخواست پذیرش ( (Paper Application Fee با توجه به تحریم های بین المللی عدم توانایی برقراری ارتباط مؤثر با کارشناس بررسی مقاله (reviewer) و ویراستار مسئول (editor) توسط متقاضی می باشد، که این امر می تواند ناشی از عدم درک مکاتبات یا عدم رساندن منظور و مفهوم در ارتباطات و مکاتبات با مجله  مقصد می باشد.

واحد نگارش و چاپ مقالات موسسه پژوهش های ایران با شناخت و شناسایی دقیق  موانع موجود و در جهت ارائه راه حل عملی برای معضلات اخذ پذیرش مقالات در مجله  های معتبر خارجی نظیر مجله  های ISI، و با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله خود ، اقدام به ارائه بسته جامع خدمات ترجمه، ویراستاری و اخذ پذیرش مقالات در مجله  های خارجی نموده است. این بسته جامع خدماتی با نام “مقاله در دست ، از آغاز تا پایان یعنی ترجمه تا چاپ مقاله انگلیسی شما در مجله  های خارجی را در شش مرحله ارائه می نماید:

1.       ثبت سفارش و ارسال مقاله فارسی: پس از دریافت مقاله تایپ شده فارسی، کارشناسان ما برآورد هزینه و زمانبندی لازم را بسته به درخواست و مشخصات سفارش شما انجام می دهند. در چنین حالتی، پیش فرض تعرفه انتخابی خدمات مقاله در دست  ، تعرفه اعلام شده روی بخش کالا های سایت www.smartstudyway.com می باشد. در صورت توافق، پس از پیش پرداخت و تائید مالی، پروژه شما در فرآیند اجرا قرار می گیرد.

2.       ترجمه و ویراستاری: مقاله شما طبق زمانبندی اعلام شده توسط کارشناسان ما ترجمه و ویراستاری می گردد. در پایان، مقاله انگلیسی شما مطابق با دستورالعمل یا شیوه نامه مجله  مقصد مرتب و ساختار بندی  لازم در خصوص قلم ها، پاراگراف ها، عناوین، منابع، پاورقی ها و غیره انجام می شود. در پایان این مرحله صورتحساب نهایی بخش اول کار یعنی ترجمه و ویراستاری را به همراه نمونه کار انجام شده دریافت می نمایید. در این هنگام لازم است نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام نمائید.

3.       تائید نهایی: در این مرحله، لازم است ظرف ۴۸ ساعت اختصاص داده شده به این منظور، نسبت به مطالعه کامل مقاله و گزارش هرگونه تغییرات یا ایرادات (در صورت وجود) اقدام نمائید. بدیهی است در صورت اضافه شدن هرگونه مطلب جدید، مراتب در صورتحساب مالی بعدی منعکس خواهد شد. پس از انجام هرگونه تغییرات احتمالی، لازم است تائیدیه نهایی مقاله را کتباً و از طریق سامانه آنلاین که به این منظور احداث شده است به اطلاع ما برسانید.

4.       ارسال به مجله (Submission): در این مرحله ضمن پرداخت حق درخواست پذیرش مقاله در مجله  مقصد (Paper Application Fee) توسط  احد نگارش و انتشار مقالات انگلیسی ، مقاله به مجله  مقصد ارسال می گردد. معمولاً مجله  های مختلف، زمان های انتظار متفاوتی برای بررسی مقاله توسط کارشناسان علمی مربوطه دارند. لذا با توجه به مجله  مرد نظر شما، زمان انتظار جهت دریافت پاسخ متفاوت خواهد بود. به همین دلیل ضروریست برای استفاده از خدمات این واحد  ، زمان کافی برای انجام امور در نظر بگیرید.

 

5.       مکاتبات و اصلاحات تا اخذ پذیرش نهایی مقاله: اگرچه همکاران اجرایی ما افرادی زبده و خبره هستند، اما دریافت برخی درخواست اصلاحات (Correction) از سوی کارشناسان علمی مجله  ها امری طبیعی و محتمل است. برخی از این اصلاحات شامل شفاف سازی یا توضیح جامع تر علمی می باشد که در این صورت مقاله مجدداً به خود شما ارجاع داده می شود تا توضیحات تکمیلی را به آن اضافه کرده یا تغییرات درخواستی را اعمال نمائید. در چنین حالتی، ضمن اطلاع رسانی در این باره، اصلاحات لازم انجام شده و مکاتبات تا مرحله اخذ پذیرش نهایی مقاله (Acceptance) توسط واحد مربوطه  ما صورت می پذیرد. در طی این فرآیند، اطلاع رسانی لازم از طریق پست الکترونیک و پیامک انجام می گردد. در طی این مرحله، در صورتیکه حساب مالی پروژه شما تسویه نشده باشد، لازم است صورتحساب نهایی خدمات را پرداخت نموده و فیش پرداختی آنرا به صورت آنلاین ثبت نمائید.

6.       پذیرش و تحویل نامه پذیرش (Acceptance Letter): در این مرحله که همه متقاضیان انتشار مقالات خارجی منتظر آن هستند، پس از دریافت نامه پذیرش مقاله، کپی آن به انضمام اطلاعات Acceptance تحت عنوان نامه پذیرش یا Acceptance Letter برای شما ارسال می گردد.

نکته مهم

لازم به ذکر است، اغلب مجله  های بین المللی هزینه چاپ مجله  را تنها پس از Acceptance مقالات دریافت می کنند. لذا نگرانی بابت پرداخت هزینه و به اصطلاح “سوخت شدن آن” در صورت رد مقاله شما به دلیل عدم کفایت علمی وجود ندارد.

 

شرایط و ضوابط خدمات مقاله در دست

·         کفایت علمی مقاله مسئولیت محقق یا مؤلف آن می باشد. درصورتیکه در جریان پذیرش مقاله شما در مجله  مقصد، مقاله به دلیل عدم کفایت علمی مردود اعلام شود، هیچگونه مسئولیتی متوجه  واحد ترجمه و نگارش محتوا نبوده و تبعاً هیچیک از مبالغ پرداختی مسترد نخواهد شد.

·          

·         طی فرآیند خدمات مقاله در دست ، درصورتیکه به هر دلیل از سوی مشتری تصمیم به توقف یا لغو پروژه گرفته شود، مشتری موظف است ضمن اعلام کتبی موضوع، هرگونه حساب مالی فراتر از خدمات ارائه شده را با مجموعه تسویه نماید. بدیهی است درصورتیکه مبلغ پرداختی بیش از خدمات ارائه شده تا لحظه توقف یا لغو پروژه باشد، باقیمانده اعتبار با کسر ۱۵% از مبلغ کل پروژه و کارمزد بانکی استرداد وجه، به حساب مشتری واریز خواهد گردید.

·         چنانچه مشتری به هر دلیل ظرف زمان های اعلام شده نسبت به وظایف محوله مندرج در مکاتبات اقدام ننماید، هرگونه عواقب احتمالی منحصراً بر عهده مشتری خواهد بود.

·         مشتری موظف است مقاله فارسی خود را منطبق بر قوانین مقاله نویسی علمی به صورت تایپ شده (فایل Word) از طریق سامانه آنلاین ثبت سفارشات ارسال نماید. ارسال جداگانه مقاله در زمانی غیر از زمان ثبت سفارش پذیرفته نیست.

·         مشتری موظف است جدیدترین نسخه شیوه نامه یا دستورالعمل نگارش مقاله را از سایت مجله  مورد نظر دانلود و به همراه سفارش خود ارسال نماید.

·         مقاله که توسط مجله  های خارجی تحت عنوان Paper Guidelines یا Author Guidelines در سایت مجله  منتشر می گردد را به همراه مقاله خود در قالب فرمت doc یا pdf ارسال نماید.

·         مشتری موظف است قالب واژه نامه (Glossary) را متناسب با واژگان و عبارات و اصطلاحات مقاله تکمیل و ارسال نماید. بدیهی است مسئولیت صحت واژگان مربوطه بر عهده مشتری می باشد.

·         مشتری موظف است در زمانبندی های اعلام شده نسبت به پرداخت صورتحساب های صادره اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم پرداخت به موقع،  موسسه مجاز است پروژه را به حالت تعلیق در آورد.

·         مشتری کلیه مسئولیت های حقوقی، اخلاقی و شرعی مقاله ارسالی را می پذیرد. چنانچه مؤلف مقاله ارسالی شخصی غیر از سفارش دهنده خدمات باشد، هرگونه مطالبات و مسئولیت حقوقی در خصوص مقاله ارسالی بر عهده سفارش دهنده است و موسسه  از هرگونه مسئولیت حقوقی ناشی از این امر مبری و مستثنی می باشد.

·         کلیه پرداخت های بین المللی از محل اعتبار مالی مشتری نزد موسسه  و به نرخ روز ارز و کارمزدهای مربوطه انجام می گردد.

فرمول محاسبه معادل ریالی حق درخواست پذیرش

مبلغ حق درخواست پذیرش مجله  × (نرخ روز ارز مربوطه در بازار ارز تهران + (۱۵% کارمزد خدمات ارزی )

تذکر: بدیهی است نرخ خدمات تابع نرخ لحظه ای ارز در هنگام تراکنش های مالی می باشد.

برای سفارش این خدمات  روی این لینک کلیک کنید .