0 کالا
 
منوی کاربران
 

دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی در سیزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری حضوری فعال دارد. دکتر پیمان صالحی‌، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه با اعلام این خبر افزود‌ند:  از امروز 25 آذرماه تا 30 آذر، سیزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

دکتر صالحی در ادامه اظهار داشت : در این هفته‌، آیین تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی‌کاربردی در عرصه‌های  فن‌بازار، اختراعات‌، ایده و طرح‌های پژوهشی روز چهارشنبه 29 آذرماه در تالار عدالت دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه گفتند: علاقمندان جهت بازدید ازغرفه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه می توانند به دانشگاه شهید بهشتی‌، مجموعه همایش‌های بین المللی ، غرفه 87 ، مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است طی امروز مراسمی در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی‌، هفته پژوهش و فناوری رسما آغاز شد. در این مراسم که با حضور معاون اول رییس جمهور و وزرای علوم تحقیقات و فناوری و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد، از پژوهشگران و مدیران پژوهشی برتر کشور تجلیل بعمل آمد.